05425394060

info@obakorsantaksi.com

Çalışma Saatleri 7/24 - Pazar : 7/24


Bakırköy Korsan Taksi

BAKIRKÖY’E TAKSİ İLE ULAŞIMDA NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

İstanbul’un her semtine hızlı ve ucuz taksi hizmeti sağlayan Oba Taksi, güvenir sürücüleri ve ko forlu özel araçlarıyla hizmet verir. Kendimizi övmek gibi olmasın ama neden bizi tercih etmeniz gerektiğiniz yazdık!

UCUZ TAKSİ DEYİNCE AKLA BİZ GELİRİZ

Değişen ekonomik düzende, taksimetre fiyatlarının da artması sebebiyle birçok insan özel ulaşım ve araç bulma konusunda fiyatlarda zorluk yaşıyor.

Oba Taksi, İstanbul’un her semtine olduğu gibi Bakırköy semtine de taksi hizmeti verirken, bunu geniş sürücü ağı ve özel araçlar yapar. Sarı taksi düzeninde çalışmayan Oba Taksi’de neredeyse her araç sürücünün kendisine aittir ve bu da ödeyeceğiniz tutarda kolaylık sağlar.

Bakırköy’e ucuz taksi hizmetinde bizlere ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

GÜVENLİ TAKSİ HİZMETİYLE YILLARDIR HİZMET VERMEKTEYİZ

Oba Taksi, işe alım sürecinde sürücülerinin tecrübelerini, ehliyet alım yılını önemser. Böylelikler Bakırköy semtine taksi yolculuğunda öncesinde ilkelerimizin bilincinde olan güvenli ve tecrübeli sürücüler ile yolculuk edersiniz.

Araç konforuna da aynı özeni gösteren Oba Taksi, güvensiz ve eski araçlar kullanmaz. Olabilecek herhangi bir aksaklıkta geniş iletişim ağımıza katılarak şikayetinizi iletebilir ve en kısa sürede yolculuğunuza devam edebilirsiniz.

BAKIRKÖY KORSAN TAKSİ ÖN YARGILARINIZI YIKAR!

Birçok insan korsan taksi denilince çekinceli davranır. Oysa ki Oba Taksi ekibi, kendi araçlarıyla korsan taksi hizmeti veren, ek iş olarak aracıyla korsan taksi hizmeti veren eğitimli kişilerden oluşur ve araç sürüş tecrübeleri de Oba Taksi güvencesi altındadır.

Korsan taksi, sadece sarı taksi düzeninde hizmet vermeyen, durağa bağlı olmayan yapılara denilir ve sarı taksiye kıyasla çok daha ekonomiktir.

Oba Taksi’ye ulaşarak, Bakırköy’e korsan taksi hizmeti ile ilgi detayları öğrenebilir yolculuğunuzu planlayabilirsiniz.