05425394060

info@obakorsantaksi.com

Çalışma Saatleri 7/24 - Pazar : 7/24


Bir Taksiden Beklenilenler

BİR ‘’TAKSİDEN’’ BEKLENİLENLER

Beklenti içerisinde bir ömür sürdüğümüz dünyada, Oba Korsan Taksi Ekibi olarak düşündük taşındık ve fark ettik ki bir taksiden bile beklentiler oldukça büyük!

Yaptığımız binlerce yolculuk sonrası siz yolcularımızdan da bir taksiden beklentiler listesi hazırlayıp Oba Korsan Taksi ile yapılan taksi yolculuğunda olması gerekenler listesi hazırladık!

UCUZ TAKSİ, LÜKS DEĞİL İHTİYAÇTIR!

Dünyayı saran pandemi sonrası, izole olmanın ve kalabalıkların arasına dalmanın pek de iç açıcı olmadığını öğrendiğimiz şu günlerde, taksi, lüks değil ihtiyaçtır! Ve ihtiyaçlara, her ekonomik gücün ulaşması gerekmektedir. Ucuzluk, İstanbul semtlerine taksi ile ulaşma konusunda büyük önem arz etmektedir.

Oba taksi ile yapacağınız taksi yolculukları, diğer taksi hizmetlerine kıyasla uygundur ve cep yakmaz! İstanbul içi taksi ücretlerine kıyaslama adına hemen bizi arayabilir ve yolculuklarınızı gerçekleştirmeden fiyat alabilirsiniz!

 

GÜVENLİ TAKSİ, UCUZ OLMASINDAN DAHA ÖNEMLİDİR!

Oba Korsan Taksi ile yolculuk hizmetlerinde olmazsa olmaz ilkelerimizden biri de taksi yolculuğunun güvenli olmasıdır! İstanbul içi ucuz taksi hizmetlerimizden faydalanan yolcularımız için, eski araçlar kullanılmamasına özen gösterir, yeni ve konforlu araç kullanımından taviz vermeyiz.

Örnek vermek gerekirse, Kadıköy semtinden Sabiha Gökçen Havaalanına gerçekleitireceğiniz yolculukta aracınızın arıza yapması hiç de karşılaşmak istediğimiz bir sorun değil! Oba taksi olarak kendimiz için ne istiyorsak yolcularımıza da onu sunma gayretini gösteriririz!

GÜVENLİ SÜRÜCÜ, TAKSİ YOLCULUĞUNU TAÇLANDIRIR!

Oba Taksi olarak öğrendiğimiz altın kural, tecrübeli ve güvenilir sürücü taksi yolculuğunu baştan sona belirlemekte! Bu nedenle, Oba Taksi ile İstanbul içi taksi yolculuklarınızda sürücülerimiz ile yoğun iletişimler kurmakta ve işe alım süreçlerimizde ilkelerimizi uygulamaktayız. Sürücülerimizin ehliyet yılları, sürüş tecrübeleri ve araçları üzerine tecrübeleri konusunda  hassasiyet uygulamakta, herhangi bir yolcu şikayetinde yaptırımlar uygulamaktayız.

Ucuz, güvenilir ve hızlı yolculuklarda Oba Taksi’yi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür eder, iyi yolculuklar dileriz.

İletişim için ;

Telefon Numarası : 05425394060