05425394060

info@obakorsantaksi.com

Çalışma Saatleri 7/24 - Pazar : 7/24


Korsan Taksi

Korsan Taksi

Gelişen ve globalleşen dünyada zaman artık çok hızlı şekilde ilerlemektedir. Zamanın bu denli hızlı olması bizlerin de işlerini hızlı şekilde gerçekleştirmesine zemin hazırlamaktadır. Daha hızlı iş, daha hızlı yemek, daha hızlı ulaşım kaçınılmaz olmaktadır. Başta büyükşehirler olmak üzere birçok yerde hızlı ulaşım için ise taksiler tercih edilmektedir. Kaliteli uzman şoförlerle hizmet veriyoruz ve sizleri istediğiniz yere en hızlı şekilde ulaştırıyoruz.

Korsan Taksi İletişim

Hızlı bir ulaşım için hızlı bir çağrı gerekmektedir. Çoğu zaman haberlerde karşımıza çıkan kısa mesafeye yolcu alamayız tabirini duymayan yoktur. Sizlere kısa ya da uzun mesafe fark etmeksizin kaliteli uzman şoförlerle hizmet veren firmamıza korsan taksi iletisim numarasından ulaşarak size en yakın hizmet veren şoför tahsis edilmektedir.

 Korsan taksi şoförleri eğitimden geçerek ve titizlikle seçilerek hizmet vermektedir. Navigasyon bilgisi ileri derecede gelişmiş olan şoförlerimiz ile istediğiniz yere hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Korsan Taksi Telefon

Korsan taksi denildiğinde adından dolayı insanlar biraz antipatik olarak yaklaşmaktadır. Ancak hizmet alındığında bir daha vazgeçemeyeceğiniz ulaşım türü olacaktır. Tamamen yasal olarak hizmet veren taksilerimize korsan taksi telefon ile ulaşabilirsiniz. Aradığınız anda vereceğiniz konum bilgisi ile size en yakında bulunan kaliteli uzman şoförlerimiz en hızlı şekilde yanınıza gelmektedir. İsterseniz birkaç saat öncesinden iletişime geçerek istediğiniz segmentteki aracı rezerve edebilir ve tam saatinizde taksinizin kapınızda olmanızı sağlayabilirsiniz. Kaliteli uzman şoförlerle hizmet veriyoruz ve sizi en konforlu şekilde istediğiniz yere ulaştırıyoruz.

Ucuz Taksi

Son zamanlarda yapılan fahiş zamlar taksi fiyatlarına da yansımış bulunmaktadır. Hele ki taksilerin kısa mesafe yolcu taşımak istememesi ve yolcu seçmesi yolcuları daha da zor duruma düşürmektedir. Ucuz taksi bulmakta zorlanan müşteriler için kaliteli şoförlerle hizmet veren firmamız sizleri en kısa yollardan gideceğiniz yere ulaştırmaktadır. Genellikle ek iş fırsatı olarak görülen korsan taksilerimiz ile yolculuğunuz boyunca rahat edeceksiniz.

Korsan Taksi Fiyat Listesi

Korsan taksilerde çalışan şoförler oldukça kaliteli hizmet vermektedirler. Genelde bir işe sahip olan bu kişiler normalde saygın bir meslekte çalışan kişiler de olmaktadır. Korsan taksilerde araç şoförlere ait olduğundan ek bir masraf taşımaz ve bu da yolculara daha ucuz yolculuk etme fırsatı sunmaktadır. Şoförler araçlarını aynı zamanda kişisel olarak da kullandıkları için her zaman temiz tutmakta ve bakımlarını aksatmamaktadırlar. Araçlar şoförlere ait olduğu için bu durum korsan taksi fiyat listesi farklılıklarına da yol açmaktadır. Üst segmentteki araçların fiyatları diğer segmentlere göre daha pahalı olabilmektedir.

 

Doblo Korsan

Taksiler genellikle hatcback kasa ya da sedan kasalarla hizmet vermektedir. Bu da daha çok bavulu olan müşterileri zorlamaktadır. Ayrıca taksiler bu durumda bazen yolcu seçimi yapabilmektedirler. İşte bu gibi olumsuzlukların önüne geçmek için doblo korsan seçeneği sunduğumuz müşteriler bulunmaktadır. Daha ucuza hem de daha çok yükle seyahat edebileceğiniz bu taksilerle ister şehir içi isterseniz de şehirler arası yolculuklar yapabilmektesiniz. Kaliteli uzman şoförlerle hizmet veriyoruz.

 

Yakın Korsan

Korsan taksiler hizmet verirken tamamen profesyonel olarak çalışmaktadır. İnsan ilişkileri ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan taksilerimiz psikoteknik eğitimden de geçmektedirler. Böylece trafikte öfke kontrolü olmayan, disiplinli, saygılı şoförlerimizle hizmet alabilirsiniz. Nezih ve ucuz bir yolculuk yapmak için size en yakin korsan taksiye ulaşabilirsiniz. Birbirinden kaliteli araçların seçildiği taksilerde kaliteli ve uzman şoförler hizmet vermektedir. Ayrıca nereye gitmek istiyorsanız navigasyondan kilometre bilgisi açılarak şeffaf bir şekilde size fiyat listesi sunulmaktadır. Böylece fiyata göre de taksi seçimlerinizi gerçekleştirebilmektesinizdir.

 Güvenli Yolculuk İçin Korsan Taksileri Tercih Edebilirsiniz.

Korsan taksi olarak amacımız sizlere en hızlı şekilde en konforlu hizmeti en ucuz fiyata vermek olmaktadır. Rezervasyonlu işlemleriniz ile daha sağlıklı ve keyifli yolculuklar yapabilirsiniz. Kaliteli ve uzman şoförlerimiz ile direkt olarak iletişime geçebilmektesiniz. Ayrıca bilgilendirme vererek şehirler arası yolculuk da gerçekleştirebilirsiniz. Önceliğimiz her zaman sizin emniyetiniz olmaktadır. Bu sebeple klasik araçlarda gerçekleştirilen muayene, yağ bakımı, rutin kontroller sürekli olarak kontrol edilmektedir.

Korsan taksilerin en büyük avantajlarından biri de şüphesiz ki karşılıklı güven oluşturmaktır. Size en yakın taksi hizmetini aldığınız için bir sonraki hizmetlerinizde de genellikle aynı şoför ve araçla hizmet alabilmektesiniz. Korsan taksi ile iletişime geçerek tüm araçları ve fiyat listesini inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz.