05425394060

info@obakorsantaksi.com

Çalışma Saatleri 7/24 - Pazar : 7/24


Florya Korsan Taksi

Florya Korsan Taksi


Florya korsan taksi, kurumsal işletmelerin başında gelir. Son yıllarda korsan taksiye olan talep, diğer taksilere nazaran çok daha fazladır. Korsan taksilerin tercih edilme nedenlerinin başında gelen, her çağırıldığında hızlı şekilde gelmesi ve uygun fiyatlı olmasıdır. Taksi duraklarında bazı zamanlarda boş taksi bulmak son derece zordur. Özellikle, kötü hava şartlarında boş taksi bulabilmek oldukça güç olacaktır. Florya yakın korsan taksi her çağırıldığında en hızlı şekilde ilgili adrese gelecektir. Korsan taksilerimiz, son model olup güvenli şekilde ulaşım sağlayan araçlardır. Hijyenik yöntemlerle içleri temizlenen korsan taksilerimiz, sağlık açısından da önerilen araçlardır. Zengin araç filomuzda iş saatlerinde, kötü hava koşullarında da taksi bulmak söz konusudur. Hızlı ve rahat ulaşım için taksi hizmetlerimiz, önerilmektedir.


Günün Her Saati Ulaşım İmkanı

Florya korsan taksi numarası sürekli aktif haldedir. Günün her saati rahatlıkla ulaşılabilir numaralarımız, 7/24 hizmet halindedir. Hava muhalefetinin olduğu zamanlarda da taksilerimiz iş bırakmazlar. Yeterli sayıda olan korsan taksilerimiz, istenilen zamanda ilgili adrese ulaşım sağlar. İstanbul’un farklı bölgelerine en hızlı şekilde ulaşım sağlanır. Taksilerimiz gece de çalışmaktadır. Acil durumlarda taksi bulmanın zor olduğu zamanlarda korsan taksilerimiz en kestirme yollardan çağırılan adrese gelirler. Yan yollar, trafiğin yoğun olmadığı kestirme güzergahlar, taksi şoförlerimiz tarafından bilinen yollardır. Taksilerin diğer ulaşım araçlarından en büyük farkı hızlı erişim sağlamasıdır. İstendiği anda ilgili yerde olamayan taksilerin, konforlu ulaşım sağlayamayacağı da açıktır. Taksi şoförlerimiz, yolcuları gidecekleri güzergahlara en kısa ve güvenli yollardan ulaştırırlar. Yağışlı ve iş saatlerinde trafiğin yoğun olduğu zamanlarda bile taksilerimiz, ilgili yere en hızlı şekilde ulaşırlar.


Uygun Fiyatlı Taksi Hizmeti

Florya korsan taksi fiyatları diğer taksilere göre en uygun fiyatlı olanlardandır. Diğer taksilerde ücret, taksimetre usulü hesaplanır. Taksiye binen kişi inene kadar ne kadar ödeyeceğini bilemez. Korsan taksilerde fiyatlarımız, baştan müşteriye söylenerek, müşterilerimiz inerken sürpriz yaşamayacaktır. Korsan taksilerimizin fiyatları, gidilecek mesafeye göre değişim gösterir. Mesafeye endeksli olarak, standart bir fiyat tarifemiz bulunur. Florya ucuz taksi olarak tanınmamız da tercih edilme nedenlerimiz arasındadır. Kaliteli taşıma hizmetini en uygun fiyatlarla firmamıza bağlı korsan taksilerden almak söz konusudur.


Müşteri Memnuniyetinin Önemi

Florya Doblo korsan taksi olarak, iç yapısı geniş araçlara sahibiz. Bu sayede taksilerimize binen müşterilerimiz hiçbir şekilde sıkışmadan ve rahat şekilde yolculuk eder. Aynı aileden birkaç kişi ya da arkadaş grupları rahatlıkla taksilerimizle ferah bir ortamda gidecekleri yere kadar seyahat edecektir. Taksi şoförlerimiz işinin ehli olup, yol güzergahlarını iyi bilen kişilerdir. Trafik kurallarına uygun şekilde araçları kullanan şoförlerimiz hem en hızlı hem de en güvenli şekilde araç kullanırlar. Müşteri memnuniyetine verilen önem gereği, güler yüzlü hizmet sunulur. Araçlarımızda sigara içilmez. Yüksek sesle müzik ve radyo yayını dinlenmez. Şoförlerimiz güler yüzlü olduğu kadar, son derece ciddi ve kurumsal yaklaşıma sahip kişilerdir. Araçlarımızın İstanbul’un en uzak yerlerine kadar seferi bulunur. Seyir halinde çok sayıda aracımız olduğu için İstanbul’un hangi bölgesinden çağırılırsak o bölgeye en hızlı şekilde ulaşım sağlanır.


Güvenli Ulaşım

Araçlarımızda hız limitlerine titizlikle uyulur. Araç içleri de dışı kadar titizlikle temizlenir. Sıcak su ya da buharlı temizleme sistemlerimiz ile sık aralıklarla temizlik yapılır. Araç içindeki kişilerin rahat etmesi için gereken taşıt kontrolleri yapılır. Sarsıntıyı en aza indirecek araç bakım muayeneleri de sık periyotlarla yapılır. Güvenli ve konforlu ulaşım için araçlarımızı tercih edebilirsiniz.
 

Hızlı iletisim
  • 05425394060
  • 05445394060
  • info@obakorsantaksi.com
Hemen Taksi Çağır
Hızlı iletisim