Mimaroba Korsan Taksi 05425394060

Mimaroba korsan taksi

ile hızlı, kolay ve güvenilir seyahat edebilirsiniz. İletişim numaralarımızdan bize hemen ulaşabilir, dilerseniz whatsapp üzerinden kolayca taksi çağırabilirsiniz.

UCUZ KORSAN TAKSİ

Kendi şoförlerimizle, profesyonel ve deneyimli sürücü ekibi, yüksek güvenlik ve kalite standartlarına sahip Mimaroba korsan taksi araç filomuzla güvenli ve yolculuk yeniden tanımlanıyor.

GÜVENLİ YOLCULUK

Firmalara özel hazırlanmış ekonomik fiyat modelleri, 7/24 destek hizmetleri ile birlikte şirketinize güvenli ve kolay bir İstanbul taksi vip transfer hizmeti sunuyoruz.

 

Büyükçekmece korsan taksi durağımıza bağlı mimaroba korsan taksi Büyükçekmece'nin en güzide semtlerinden biri olan mimaroba da hizmet vermektedir 7/24 sizler için mimaroba korsan taksi hizmeti vermekte olan çalışma arkadaşlarımıza hem whatsapp üzerinden hemde telefon üzerinden ulaşabilir dilediğiniz zaman taksi çağırabilirsiniz.Pet taksi hizmetinin yanı sıra vip araçlar ve doblo araçlarımızla sizlere en güzel ve ucuz hizmeti sunuyoruz. 2022 fiyat listesimiz  km 4 TL olarak güncellenmiştir

Hızlı iletisim
  • 05425394060
  • 05445394060
  • info@obakorsantaksi.com
Hemen Taksi Çağır
Hızlı iletisim

Hotline
TAKSİ ÇAĞIR
fatih korsan taksi - halkalı korsan taksi - beylikdüzü korsan taksi esenyurt korsan taksi - korsan taksi mersin mezar
silivri korsan taksi - beşiktaş korsan taksi